Upravit stránku

KARIÉRA-VOLNÉ POZICE

IP Stav je dynamickou a flexibilní společností, která na stavebním trhu prokázala své schopnosti na řadě realizovaných zakázek, od dílčích rekonstrukcí přes dodávky staveb na klíč, až po komplexní realizaci vlastních projektů. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Chcete být součástí výkonného týmu, sbírat zkušenosti v oblasti a učit se od profesionálů? Neváhejte a přidejte se k nám!

PRODEJCE BYTŮ V DEVELOPERSKÝCH PROJEKTECH

náplň práce:
  •  komunikace s klienty
  •  vyřizování telefonických hovorů a došlé e-mailové korespondence
  •  komunikace s bankou
  •  uzavírání rezervačních a kupních smluv
  •  kontrola a zpracování zástavních smluv
  •  vyřizování žádostí o kolaudaci jednotek
  •  komunikace s ČEZ Distribuce
  •  komunikace s katastrem nemovitostí a stavebním úřadem
  •  zpracování Prohlášení vlastníka
  •  příprava podkladů pro SVJ
  •  kontrola vyúčtování
  •  ostatní administrativní činnost
požadujeme:
  •  SŠ vzdělání
  •  příjemné a reprezentativní vystupování
  •  znalost AJ výhodou
  •  uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  •  pečlivost, ochotu a zodpovědný přístup
  •  pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
  •  ŘP skupiny B
  •  praxe v oboru výhodou
nabízíme:
  •  místo v dynamicky se rozvíjející společnosti
  •  odpovídající finanční ohodnocení
  •  možnost osobního růstu a rozvoje
  •  zaměstnanecké výhody

ZEDNÍK

  • Řidičský průkaz
  • Praxe výhodou
  • Pracovní nasazení
  • zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Časová flexibilita

STROJNÍK

  • Strojní průkaz
  • Zodpovědnost
  •  spolehlivost
  • Pečlivost
  • samostatnost

V PŘÍPADĚ ZAJMU PROSÍM ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY NA OFFICE@IPSTAV.CZ NEBO VOLEJTE 731 443 754!