Upravit stránku

Novostavby Pardubice

Se stavbou bytových domů, rodinných domů, komerčních objektů a budov občanské vybavenosti máme bohaté zkušenosti. Vždyť jsme tu pro vás už od roku 1993. Realizujeme individuální projekty, které perfektně zapadají do krajinného rázu. Ať jsou vaše nápady zatím jenom v šuplíku, nebo už máte rozestavěnou stavbu, kontaktujte nás. Stavíme především v Pardubicích a okolí.

Proč spolupracovat s IP stav s.r.o.?

  • Spolupracujeme s vámi v jakékoliv fázi výstavby.
  • Poskytujeme vám záruční lhůty na materiál i na stavební práce.
  • Zajistíme komplexní realizaci zakázky od A do Z, včetně projektové dokumentace.
  • Dáme vám na výběr z mnoha kvalitních stavebních materiálů.
Bytový dům Labský palouk

Jak probíhá realizace novostaveb s IP stav

Na základě dodané projektové dokumentace (v případě, že nemáte vlastní dokumentaci, zařídíme její zpracování) vám sestavíme rozpočet stavby. Pokud si ho odsouhlasíte, přistupujeme k podpisu Smlouvy o dílo. Ta obsahuje všechny důležité údaje, jako je sjednaná cena, termín zahájení a ukončení staveb, záruční lhůty a podobně. Samotnou stavbu realizujeme podle všech příslušných norem a v co možná nejkratším čase. V průběhu stavby provádíme kontroly stavebních prací. Vše samozřejmě zapisujeme do stavebního deníku. Po dokončení stavby s vámi sepíšeme předávací protokol a dostanete veškeré potřebné dokumenty. Stejný postup aplikujeme na stavbu rozsáhlého komplexu bytových domů i rodinných domů.

>> Bytové domy: na stavební práce a materiál poskytujeme záruku 36 měsíců, u zařizovacích předmětů bytu je platná záruka uvedená v záručních listech.>> Rodinné domy: na stavební práce a použité stavební materiály či rekonstrukce domů poskytujeme záruku 60 měsíců.

 

Fotogalerie realizovaných bytových domů v Pardubicích:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti