Upravit stránku

Rekonstrukce bytových a rodinných domů

Každý rodinný nebo bytový dům potřebuje po čase rekonstrukci. Ta je většinou velmi náročná a vyžaduje práci odborníka. Rekonstrukcemi a novostavbami se zabýváme už od roku 1993, můžeme vám tedy nabídnout zkušenosti, profesionální práci a potřebné služby již před samotnou rekonstrukcí.

Proč chtít rekonstrukci od IP stav s.r.o.

  • Před rekonstrukcí vám nabízíme individuální konzultace.
  • Zajistíme pro vás veškerá povolení spojená s rekonstrukcí.
  • Poskytneme profesionální stavební dozor.
  • Na všechny práce a materiály vám dáme záruku
  • Realizujeme částečné i kompletní rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytových domů i komerčních objektů.
Rekonstrukce rodinných a bytových domů

Co všechno může být součástí rekonstrukce domu

V současnosti je trend snižování energetické náročnosti domů a zvyšování komfortu bydlení. S tím jde ruku v ruce i rekonstrukce starých rodinných bytů a již nevyhovujících bytových domů. Nejčastěji realizujeme kompletní zateplení pláště domu, čímž se rozumí nejen zateplení fasády, ale také kompletní výměna oken a dveří. Podstatná je také oprava a zateplování střech, díky kterým se tepelné ztráty objektu sníží až o 30 %.

Mění se také dispozice domu. Moderní jsou prosvětlené prostory, nikoliv malé místnosti. Zajistíme pro vás i veškeré vnitřní zednické práce spojené s rekonstrukcí rodinných a bytových domů. Pokud se rozhodnete o přístavbu k domu, rádi vám zpracujeme projekt na rekonstrukci, který bude podkladem pro stavební řízení. Samozřejmostí jsou i úpravy kolem domu.

Rekonstrukce komerčních objektů

Komerční prostory z hlediska výstavby či rekonstrukce vyžadují zcela odlišný přístup než klasické rodinné objekty. Jde většinou o místa, která slouží pro plnění pracovních úkonů a potřebují logické uspořádání kvůli většímu množství zaměstnanců. Musí mít reprezentativní vzhled, který oceníte při jakékoli schůzce nebo obchodním jednání. S rekonstrukcí komerčních objektů si poradíme, kontaktujte nás.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti